Transerfing rzeczywistości i wielowymiarowość jaką pozwala zauważyć w naszym życiu…


W życiu być może wydaje się, że niewiele może nas zaskoczyć a jednak.
Ciekawe teorie i innowacje, które tak naprawdę nie są takie nowe pozwalają nam wyznaczać kierunek w którym rozwijamy się osobiście, ale i wpływamy naszymi decyzjami na losy innych. Transerfing rzeczywistości to swego rodzaju działanie pozwalające nam na wybór wariantu w każdym możliwie decydowaniu w naszym życiu. Jeżeli w naszym życiu wszelkie warianty tego jak dana decyzja pokieruje naszym życie, trenserfing który pozwala nam na kierowanie naszej rzeczywistości może przybrać określony kierunek a my możemy poznać jego konsekwencję wybierając tę, która będzie dla nas najbardziej adekwatna.

Korzystanie z filozofii transerfingu rzeczywistości możemy przebierać w wariantach realnych zdarzeń, które możemy wybrać ze schematu, matrycy struktury przyczynowo-skutkowej, które rezultaty poznamy i ustalimy po podjęciu określonej drogi kierowania się w naszym życiu. Każda decyzja ma bowiem wiele wymiarów, a korzystanie z niej pomaga nam lepiej ułożyć puzzle życia.

Metamorfoza-online w swoich szeroko zakrojonych szkoleniach przedstawia transerfing ( https://www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci ) rzeczywistości jako jedną z alternatyw do poprawy jakości i funkcjonalności naszego życia, dochodzenia do zrozumienia podjętych przez nas decyzji i ich konsekwencji. Wybór w transerfingu rzeczywistości jest kwintesencją, która składa się na realny scenariusz wraz z dekoracjami i innymi elementami które realizujemy.

Każdy z nas może wybrać inną drogę, jednak bez względu na nasz wybór, nie będzie on niczym nowym i nieodkryty, bowiem dana trasa była już z góry określona a my podjęliśmy jedynie jedną z opcji jaką pokazało nam na niej nasze życie cy sytuacje. Analizując te wszystkie warianty możemy wyłuskać ten najlepszy, jednak należy liczyć się z tym, że późniejsze decyzje mogą zmienić kierunek naszych działań, dlatego podczas podejmowania kolejnych kroków, warto analizować każdy wariant, aby ukierunkować życie we właściwym dla nas torze.